Fruits and Veggies – Page 2 – Cohen Family Grocers

Shop By Department: Fruits and Veggies

173 products
  • CAULIFLOWER by the piece
    Regular price
    $3.90
    Sale price
    $3.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CELERY by the Celery
    Regular price
    $2.70
    Sale price
    $2.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CELERY ROOT each
    Regular price
    $3.90
    Sale price
    $3.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CLEMENTINE 1.8 kg
    Regular price
    $10.39
    Sale price
    $10.39
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CLEMENTINE 1/2 lb
    Regular price
    $8.29
    Sale price
    $8.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • COLLARD by the bunch
    Regular price
    $3.90
    Sale price
    $3.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CORN by the piece
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CUCUMBER ENGLISH MEDIUM by the piece
    Regular price
    $2.55
    Sale price
    $2.55
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CUCUMBER PERSIAN (MINI) 6 per pack
    Regular price
    $3.90
    Sale price
    $3.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • CULANTRO by the lb
    Regular price
    $21.69
    Sale price
    $21.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DAIKON by the lb
    Regular price
    $2.25
    Sale price
    $2.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • EGGPLANT by the piece
    Regular price
    $2.55
    Sale price
    $2.55
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • EGGPLANT Japaneese by the lb
    Regular price
    $2.70
    Sale price
    $2.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ENDIVE BELGIAN by the piece
    Regular price
    $2.85
    Sale price
    $2.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ENDIVE CURLY by the piece
    Regular price
    $5.29
    Sale price
    $5.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ESCAROLE by the piece
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • FIDDLEHEADS by the lb
    Regular price
    $24.69
    Sale price
    $24.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • GAILAN by the lb
    Regular price
    $2.85
    Sale price
    $2.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • GARLIC by the lb
    Regular price
    $2.10
    Sale price
    $2.10
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic Scapes by the Bunch
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • GINGER ROOT by the lb
    Regular price
    $3.90
    Sale price
    $3.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • GRAPE GREEN SEEDLESS by the 2 lb bag
    Regular price
    $8.85
    Sale price
    $8.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • GRAPE RED SEEDLESS by the 2 lb bag
    Regular price
    $8.85
    Sale price
    $8.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • GRAPEFRUIT by the piece
    Regular price
    $1.35
    Sale price
    $1.35
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • HONEYDEW by the piece
    Regular price
    $6.90
    Sale price
    $6.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • JICAMA by the piece
    Regular price
    $4.20
    Sale price
    $4.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • KALE BABY **ORGANIC** by the 2 lb
    Regular price
    $23.10
    Sale price
    $23.10
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • KALE BABY by the 3 lb
    Regular price
    $32.70
    Sale price
    $32.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • KALE GREEN by the bunch
    Regular price
    $2.40
    Sale price
    $2.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • KALE RED by the bunch
    Regular price
    $4.35
    Sale price
    $4.35
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • KALE TUSCAN (BLACK) by the bunch
    Regular price
    $4.35
    Sale price
    $4.35
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • KIWI FRUIT by the piece
    Regular price
    $1.05
    Sale price
    $1.05
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • KOHLRABI by the piece
    Regular price
    $5.40
    Sale price
    $5.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • KUMQUAT by the 4 lb
    Regular price
    $18.59
    Sale price
    $18.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • LEEK by the piece
    Regular price
    $5.40
    Sale price
    $5.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • LEMONS 12 pieces
    Regular price
    $8.25
    Sale price
    $8.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • LEMONS MEYER by the lb
    Regular price
    $5.69
    Sale price
    $5.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • LETTUCE BOSTON HYRDOPONIC Clamshell
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • LETTUCE GREEN LEAF USA
    Regular price
    $2.25
    Sale price
    $2.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • LETTUCE HERITAGE BLEND by the 3 lb
    Regular price
    $22.05
    Sale price
    $22.05
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out